Hlavní navigace

Aplikace Money Dnes zpřístupňuje důležitá firemní data v iPhonu

11. 6. 2009

Sdílet

Money Dnes pro smartphony iPhone od Applu obsahuje podle slov výrobce řadu nástrojů, které mají za cíl výrazně usnadnit život uživatelům z podnikové sféry.

Nabízí okamžitý přehled aktuálních měnových kurzů včetně propracované kurzové kalkulačky, která si pamatuje poslední aktualizaci, a je tedy použitelná i off-line. Při vyhledávání uživatelé mohou ocenit možnost zobrazovat jen oblíbené kurzy. On-line propojení se systémy ARES a VIES zprostředkuje přímý vstup do obchodního a živnostenského registru ČR a ověření platnosti daňového identifikačního čísla v rámci EU. Daňový kalendář pomáhá sledovat zákonné lhůty plnění daňových povinností a s pomocí Infoservisu získají uživatelé přístup k radám daňových poradců k legislativním změnám.

Šestý z modulů Money Dnes také umí zpřístupnit nejdůležitější data z firemního informačního systému přímo v iPhonu. Uživatel  tak má kdykoli a kdekoli k dispozici souhrnný přehled o vystavených fakturách, závazcích a pohledávkách, přijatých objednávkách a cash flow, které si Money Dnes díky zabezpečené komunikaci stáhne přímo z IS. V současné době jsou pro Money Dnes volně dostupné ovladače pro ekonomické a informační systémy Money S3, Money S5 a Karat, další se připravují.

Vše o Money Dnes včetně zmíněných ovladačů naleznete na www.moneydnes.cz

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?