Hlavní navigace

Apple představuje trojici nových iPodů

15. 9. 2009

Sdílet

Apple iPod

 

Společnost Apple představila nový iPod nano obohacený o videokameru, mikrofon a reproduktor. iPod nano také nabízí vestavěné FM rádio s živými pauzami. Mezi další nabídky nano modelu patří například věstavěný krokoměr či větší 2,2 palcový displej.

K dispozici je iPod nano ve verzi 8 GB za 3990 Kč a 16 GB model za 4690 Kč a přichází v devíti barvách: stříbrné, černé, fialové, modré, zelené, oranžové, žluté, červené a růžové.

Společnost Apple dnes představila i nový iPod touch, který nabízí uživatelské rozhraní Multi-Touch, 3,5palcový skleněný displej, Wi-Fi, Bluetooth a vestavěný akcelerometr a reproduktor. 8GB iPod Touch nyní stojí 5299 Kč, společně s novými modely, které poskytují dvojnásobnou kapacitu za stejnou cenu, dále 32GB model za 7990 Kč a 64GB model za 10 990 Kč.

Další dnešní novinkou společnosti Apple je oznámení, že drobný iPod shuffle je nyní k dispozici v pěti barvách za cenu od 1490 Kč. Ovládání přehrávače iPod shuffle je umístěno na kabelu sluchátek. Stisknutím tlačítka můžete spustit a zastavit přehrávání, nastavit hlasitost či měnit seznamy skladeb. Díky funkci VoiceOver iPod shuffle umí mluvit a hlásí jména skladeb, umělců a seznamů skladeb. iPod shuffle je v celosvětové distribuci ode dneška, přičemž 2GB model pořídíte za cenu pouhých 1490 Kč a 4GB model za 2090 Kč. Oba modely jsou k dispozici ve stříbrné, černé, růžové, modré a zelené barvě.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?