Hlavní navigace

Arc Keyboard – nová stylová klávesnice od Microsoftu

11. 1. 2010

Sdílet

Arc Keyboard – nová stylová klávesnice od Microsoftu


Společnost Microsoft na největší světové přehlídce spotřební elektroniky „Consumer Electronics Show“ v Las Vegas představila svou novou bezdrátovou designovou klávesnici „Microsoft Arc Keyboard“. Stylová novinka nabízí design, který podle výrobce reflektuje mobilní využití klávesnic, bez ohledu na to, zda jste v kanceláři, v parku nebo doma. Microsoft Arc Keyboard se o přízeň zájemců pokusí bojovat prostřednictvím svých proporcím, nízké hmotnosti a také díky subtilnímu provedení vhodnému pro mobilní práci.

Arc Keyboard


Hmotnost klávesnice „Microsoft Arc Keyboard“ je nižší než 500 gramů. Má ergonomicky rozložené klávesy uzpůsobené pro práci na stole, ale například i na klíně v křesle. Novinka je k počítači připojena miniaturním USB přijímačem, který právě díky svým minimalistickým rozměrům může v notebooku zůstat stále zapojený a nebude překážet. Pokud bude třeba někam odnést samostatně klávesnici, magnetický přijímač lze připevnit na její spodní část. Napájení zajišťuje dvojice AAA baterií.

„Microsoft Arc Keyboard“ bude k dostání u prodejců elektroniky a hardwaru za doporučenou koncovou cenu 1 490 Kč včetně standardní tříleté záruky.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?