Hlavní navigace

Asus Express TV Stick – digitální přijímač a 4 GB USB flash disk v jednom

16. 5. 2009

Sdílet

ASUS Express TV Stick – digitální přijímač a 4 GB flash diskASUS představil nové víceúčelové zařízení ASUS Express TV Stick. Tento produkt slouží k příjmu digitálního (DVB-T) i analogového TV signálu.

Po zasunutí ASUS Express TV Stick do USB 2.0 portu počítače se automaticky nainstaluje software, který umožní nahrávat a sledovat digitální a analogové TV vysílání. ASUS Express TV Stick  disponuje volným úložným prostorem, v němž je předinstalován potřebný software, proto stačí tuner zasunout do PC nebo notebooku a instalační program již sám automaticky nainstaluje potřebné ovladače a spustí uživatelské rozhraní (UI).

Asus

Integrovaný 4 GB flash disk


Další funkcí tuneru ASUS Express TV Stick je paměť s kapacitou 4 GB. Kromě nástrojů automatické instalace lze volný prostor využít k ukládání a přenosu dat tak, jako je tomu u běžných flash disků. Sledované video se tak může přímo ukládat do vnitřní paměti a být kdykoliv při ruce.


ASUS Express TV Stick nabízí nástroj Windows Vista Gadget, s nímž lze sledovat a nahrávat živé televizní vysílání přímo v postranní liště Windows Vista. Objeví se jako malé okno na pravé straně postranní lišty, ve kterém mohou uživatelé sledovat a nahrávat TV nebo pořizovat snímky, aniž by přestali surfovat po internetu nebo opustili své pracovní povinnosti.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?