Hlavní navigace

Základní deska ASUS ROG Crosshair III Formula s paticí AM3

4. 6. 2009

Sdílet

ASUS ROG Crosshair III Formula s paticí AM3

 

Procesory Phenom II od společnosti AMD již v minulosti dokázaly, že jsou schopny dosáhnout velmi vysokých frekvencí, pokud mají oporu v tom správném hardwaru. Základní deska Crosshair III Formula je podle výrobce   připravena posunout hranici přetaktování procesorů Phenom II opět o pořádný kus dále – a to nejen ve výkonu, ale také jednoduchosti. Například funkce CPU Level Up od společnosti ASUS umožňuje hráčům bez velkých zkušeností s přetaktováním několika kliknutími „vylepšit“ výkon jejich stávajícího procesoru.

Funkce MemOK! se postará o nahrání bezchybného nastavení, které zajistí, že systém naběhne úspěšně. MemOK! dokáže také účinně detekovat a řešit problémy s operační pamětí – a to i v případě, že uživatelé použijí špatnou nebo nestabilní operační paměť.

Asus

Základní deska Crosshair III Formula je vybavena zvukovou kartou SupremeFX X-Fi, která uživatelům nabízí čistý zvuk a realistické zvukové efekty EAX ve hrách. Základní deska Crosshair III Formula je také plně kompatibilní s ROG OC Station – hardwarovým zařízením s 3" displejem, které poskytuje přístup ke všem důležitým parametrům přetaktování, rychlostem ventilátorů, informacím o systému a exkluzivním funkcím ROG přímo za chodu počítače.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?