Hlavní navigace

Asus uvedl nový Skype videotelefon se 7“ dotykovým LCD, umožňující volat i bez počítače

5. 12. 2009

Sdílet

Touch AiGuru SV1TVideotelefon disponuje 7" dotykovým displejem, který umožňuje podle slov výrobce rychlé zadávání znaků a intuitivní ovládání. Kromě dotykové obrazovky zařízení obsahuje také samostatnou vestavěnou webovou kameru, reproduktor, mikrofon a podporuje bezdrátové připojení. Uživatelé tak mohou neomezeně a bezplatně volat s ostatními uživateli programu Skype i bez použití počítače. Tato nová verze rozšiřuje a vylepšuje první generaci videotelefonu, kterou Asus uvedl minulý rok.

Rozhraní dotykového displeje založené na ikonách, kterými se Videophone Touch AiGuru SV1T ovládá. Uživatelé mohou bezplatně uskutečňovat či přijímat hlasové či video hovory s kýmkoli, kdo používá Skype, případně se účastnit konferenčních hovorů. Stejně tak lze zařízení používat k výhodnému volání a přijímání hovorů z jakékoli pevné či mobilní linky. K tomu mohou uživatelé využít jedno z  předplatných neomezeného volání Skype nebo si mohou zakoupit kredity Skype.

Asus Videophone Touch AiGuru SV1T je dle slov výrobce navržen speciálně pro účely videotelefonie. Z toho důvodu je vybaven 7" dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a integrovanou webovou kamerou a dále vestavěným mikrofonem a reproduktorem. Uživatelé, kteří upřednostňují při telefonování soukromí, mohou využít sluchátek a mikrofonu, které se připojují přes standardní mini-jack.

Uživatelům stačí k videotelefonování tři snadné kroky:
1.    Připojit se k síti – buď bezdrátově, nebo pomocí ethernetového kabelu
2.    Přihlásit se svým Skype jménem nebo si vytvořit nový účet
3.    Spustit videohovor

Dotykové rozhraní funguje na principu ikon a umožňuje rychlé zadávání znaků, pomocí nichž lze vyhledat kontakty nebo vkládat informace o nových kontaktech. Díky funkci bezdrátového připojení, malým rozměrům a nabíjecí baterii nemusí být přenosný videotelefon Videophone Touch AiGuru SV1T při používání připojen do zásuvky.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?