Hlavní navigace

Autonomní monitoring až 24 videokanálů nabízí nový dohledový systém Synology

9. 1. 2013

Sdílet

Novinka, která stojí 375 eur (bez DPH) podle výrobce nabízí schopnost dekódování obrazu až 24 kanálů umožňující simultánní snímání obrazu při rychlosti až 240 snímků za sekundu v 720p.

Zařízení je vybaveno duálním rozhraním HDMI, což z něj činí vhodné dohledové řešení zejména pro sledování velkých objektů. Uživatelům umožňuje streamovat záznam ve vysoké kvalitě na různých obrazovkách.

Při spárování se stanicemi DiskStation nebo RackStation od Synology, podporuje videostreamování v kompresních formátech MJPEG, MPEG4 a H.264, jež zahrnují i zvuk. Stejně tak jsou podporovány i otočné bezpečnostní kamery (PTZ kamery), jež nabízejí snadné sledování rozsáhlých objektů.

Uživatelé si mohou také snadno pustit videozáznamy, ať už živé nebo nahrané, a exportovat klipy a snímky na externí paměťová zařízení USB.

"VS240HD je úsporné a kompaktní zařízení zaměřené na živé monitorování. Nevyžaduje počítač a šetří účty za energii tím, že potřebuje pouze 14,4 wattů v plném provozu při zachování prostorově úsporného designu, "řekl Chad Jiang, produktový manažer společnosti Synology.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?