Hlavní navigace

AVG Internet Security 2012 slibuje lepší ochranu a rychlejší provoz

3. 9. 2011

Sdílet

Vedle vícevrstvé ochrany, která využívá antivir založený na podpisech, detekci hrozeb založenou na heuristice a modulu monitorujícího chování, AVG 2012 přichází s  novými funkcemi AVG Accelerator a AVG Advisor stejně jako s dalšími ochrannými technologiemi.

Accelerator optimalizuje soubory a videa ke stažení na vybraných webových stránkách, aby se minimalizovala doba čekání při jejich stahování. Jako reakce na přání našich uživatelů po rychlém a hladkém stahování obsahu při práci on-line AVG Accelerator zlepší uživatelský zážitek a tak dodá pocit bezpečí.

Advisor pak monitoruje počítač a uživateli proaktivně doporučuje dostupná opatření. Jednoduše řečeno, na základě chování uživatelů poradí možnosti optimalizace nastavení tak, aby se předešlo různým počítačovým problémům, které by mohly nastat.

Klíčová vylepšení AVG 2012 v porovnání s předešlou verzí 2011 mají být:
·    o 50% menší velikost při stažení a rychlejší instalace
·    redukce potřebného prostoru na disku o 45%
·    o 20% nižší potřeba využívání procesů a paměti
·    o 10% rychlejší načítání obsahu

Balíček Internet Security 2012 též obsahuje jako předchozí verze i integrovaný bezpečnostní firewall a AVG LinkScanner, který  má umožnit bezpečnější surfování, nakupování na internetu, či vyžívání internet bankingu. Internet Security 2012 je k dispozici ve zkušební verzi ke stažení na webu výrobce a lze očekávat, že AVG Technologies v dohledné době uvede i bezplatnou (Free) verzi.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?