Hlavní navigace

AVG prodlužuje studentskou soutěž o stáž v Kalifornii

31. 10. 2009

Sdílet

Díky účasti v soutěži se studenti mohou podívat, jak to funguje v pobočce AVG Technologies v kalifornském Silicon Valley. Konkrétně v této pobočce se vyvíjí bezpečnostní software, který je založen na tzv. behaviorální analýze a aktivně chrání počítač před hrozbami z internetu, zejména před krádežemi identity. Jde tedy o velmi zajímavou oblast vývoje.

„Šance vyhrát a podívat se tak do Silicon Valley je stále dost vysoká a vzhledem k nabízeným cenám bych neváhal,“ říká s úsměvem Jiří Macík, PR manažer AVG pro Českou a Slovenskou republiku. „Účastníci denního pomaturitního studia ve věku 18 až 30 let mohou přihlásit nejen své seminární či diplomové práce, ale i jakýkoli jiný původní materiál. Řešení mohou být softwarová, hardwarová i jejich kombinace. Fantazii se meze nekladou,“ dodává. Stačí zaslat abstrakt práce do 30. listopadu na adresu staz@avg.com.

Hlavní cenou je čtyřměsíční pobyt ve Spojených státech. Výhra v souladu s podmínkami programu „Work&Travel“, poskytovaného společností Student Agency, zahrnuje tříměsíční stáž v americké pobočce společnosti AVG v kalifornském Silicon Valley a dalších 30 dní určených k cestování po Spojených státech. AVG Technologies CZ uhradí veškeré náklady spojené s vyřízením víz, pojištěním, letenkou a mzdou. Druhou cenou je notebook Apple (model roku 2010) a třetí výherce obdrží přístroj Blackberry (taktéž model příštího roku).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?