Hlavní navigace

BenQ MK2443 - monitor a televize v jednom

17. 6. 2010

Sdílet

Společnost BenQ představila LCD novinku – multifunkční monitor MK2443, jenž si najde místo v domácnostech či na stolech hráčů počítačových her. Model je podle výrobce přizpůsoben tak, aby mohl spolehlivě suplovat televizi a zároveň posloužil jako monitor k počítači nebo notebooku.

Představení 23,6“ modelu MK2443, který lze rovněž využít jako velký monitor k počítači, má být odpovědí společnosti BenQ na poptávku trhu, kdy roste počet uživatelů, kteří tuto kombinaci vyžadují. Tito uživatelé podle vyjádření společnosti BenQ hledají televizi s tenkou obrazovkou, která jim zajistí požitek z kvalitního obrazu a současně bude cenově dostupná.

BenQ MK2443

Nový model MK2443 nabízí Full HD rozlišení, čas odezvy 5 ms či technologii Senseye Human Vision napodobující lidské oko. Tato technologie je vyvinuta společností BenQ za účelem zvýšení kvality obrazu, zlepšení barevnost,i jasu a kontrastu vizuálního obsahu. Prostřednictvím optimalizace pohybu pomáhá vyhlazovat rychle běžící snímky – výsledkem by měl být hlubší, sytější a detailnější obraz.  

Tento model je dostupný od června 2010 za částku 5.690 Kč bez DPH (cca 6800 Kč s DPH).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?