Hlavní navigace

Bezplatný XenServer je konečně dostupný v plné verzi

24. 4. 2009

Sdílet


Uživatelé bezplatného produktu XenServer, kteří v budoucnu pocítí potřebu dalších pokročilejších funkcí pro správu virtualizace, budou moci zakoupit novou produktovou řadu Citrix Essentials for XenServer, zahrnující prý bohatou sadu funkcí speciálně určených pro prostředí XenServer. Tyto volitelně dodávané funkce - např. automatizace vývoje softwaru, dynamické poskytování (provisioning), řízení workflow, zajištění vysoké dostupnosti a bezproblémová integrace s předními systémy ukládání dat - budou uživatelé produktu XenServer vidět přímo v konzole XenCenter pro centralizovanou správu, a tak snadno zjistí, jaké další funkce lze zakoupit později podle momentální potřeby.
Všichni aktivní uživatelé produktu XenServer si budou moci nastavit, aby jim prostřednictvím správcovské konzole produktu XenCenter byla automaticky zasílána oznámení v okamžiku, kdy Citrix doplní produktovou řadu Citrix Essentials o další funkce a vylepšení.
Zákazníci používající virtualizační platformu s produktem Microsoft Windows Server 2008 Hyper-V budou moci své prostředí rozšířit o pokročilé funkce pro správu virtualizace zakoupením produktu Citrix Essentials for Hyper-V. Essentials je již nyní nabízena prostřednictvím více než 140 obchodních partnerů v rámci regionu EMEA.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?