Hlavní navigace

Beztonerová tiskárna

11. 11. 2014

Sdílet

K výhodám nové tiskárny patří možnost připojení přes počítač, tablet nebo chytrý telefon, kompaktnost a snadná obsluha.

„Leitz Icon představuje novou digitální generaci tiskáren, která umožňuje jak připojení prostřednictvím USB, tak prostřednictvím Wi-Fi. Je jedno, jestli jste právě v kanceláři, ve skladu nebo kdekoliv jinde. Už se nemusíte spoléhat na firemní síť, postačí vám iPhone nebo iPad, brzy přibude i Android,“ vysvětluje Martin Kůla, viceprezident pro marketing společnosti Esselte.

Tiskárna štítků Leitz Icon je lehká a snadno přenosná (váží pouhých 1,3 kg a je menší než krabice od bot), přičemž výrobce si dal záležet i na designu: jednoduchý minimalistický styl plně vyhovuje potřebám moderní firmy. „Zároveň umožňuje tisknout až 200 štítků za minutu, takže šetří čas,“ doplňuje Martin Kůla.

Obsluha tiskárny je jednoduchá. Prostřednictvím systému inteligentní kazety zjistíte, jaká páska je právě uvnitř a kolik štítků ještě zbývá. Můžete si vybrat mezi papírovou páskou, barevnou plastovou páskou či lepicími štítky a tiskárna také dokáže nekonečné pásky ořezávat do požadované velikosti. Umí rovněž vytisknout až 2 metry dlouhý banner/pásku o šířce 88 cm, takže na ní vytisknete třeba nápis na vchod nebo směrovou ceduli. Kazety jsou kvůli snadné manipulaci zaklapávací, navíc jsou vyrobeny z recyklovaného papíru.

Přístroj protože funguje na principu termálního tisku – každá páska má na povrchu speciální vrstvu, která se pomocí vysoké teploty generované přístrojem zahřeje a barva vystoupí na povrch. Nepotřebuje tak žádný toner. 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality