Hlavní navigace

Bicí a kytara pro Xbox 360

10. 9. 2009

Sdílet

Logitech bicí a kytara pro Guitar Hero

Logitech včera představil Logitech Wireless Drum Controller a Logitech Wireless Guitar Controller pro Xbox 360. Oba ovladače vyrobené v licenci společnosti Activision Publishing jsou navržené tak, abyste si mohli dobře zahrát hry Guitar Hero, včetně Guitar Hero 5 a Band Hero, která bude brzy uvedena na trh.

"Chystáte-li se vyměnit své nástroje za lepší nebo rozšířit svou hudební skupinu, určitě si budete chtít vyzkoušet nové bicí ovladače od Logitechu," říká Ruben Mookerjee, ředitel marketingu herních produktů společnosti Logitech. "S bezdrátovými bicími ovladači totiž můžete udat rytmus, udržet backbeat, podbarvit kytarové riffy a vyšperkovat sólo činely.  Nové bezdrátové bicí a kytarové ovladače, které jsou vyrobené pro Xbox 360, vám umožní pořádně se opřít do všech vašich oblíbených songů."

Logitech Wireless Guitar Controller pro Xbox 360

Bezdrátový kytarový ovladač Logitech pro Xbox 360 je zhotoven z podobných materiálů jako skutečné kytary - včetně javorového krku, palisandrového hmatníku a kovových pražců.  Kytarový ovladač obsahuje dotykem ovládanou plochu - slider, umístěný na krku ovladače, díky němuž můžete vyjíždět svá sóla - i beze strun.

Nový bezdrátový kytarový ovladač Logitech vám umožní jamovat až do vzdálenosti 10 metrů od herní konzole. A Logitech nezapomíná ani na design -  ovladač bude k dostání v oranžovém provedení s lesklým bílým pickguardem.

Logitech Wireless Drum Controller pro Xbox 360

Bezdrátový bicí ovladač Logitech se skládá ze tří plně uzpůsobitelných bicích membrán  a dvou činelů. Každou z částí můžete nastavit tak, abyste na ovladač dobře dosáhli.

Bezdrátový bicí ovladač Logitech je pro hraní opatřen zapuštěnými ráfky, které vám usnadní bubenická sóla a pomohou vyhnout se nechtěným úhozům do ráfku. Pbubnů má povrch z nerezavějící oceli a nastavitelnou pružinu.

Bezdrátový bicí ovladač má výdrž 50 hodin na dvě tužkové baterie (velikost AA).

Cena a dostupnost

Bezdrátový bicí ovladač Logitech pro Xbox 360 a kytarový ovladač Logitech pro Xbox 360  budou v Evropě  k dostání v říjnu za maloobchodní cenu 4 975 Kč (Slovensko €199).

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality