Hlavní navigace

Fotoaparát Bloggie Touch od Sony je tu pro internetové sdílení

3. 9. 2010

Sdílet

Novinka se může pochlubit vzhledem štíhlého zaobleného těla a povrchovou úpravou v jemně kartáčovaném hliníku. Bloggie Touch nabízí řešení „vše v jednom“ pro natáčení a sdílení videa a fotografií.  Bloggie Touch je k dostání  v jasné růžové, stříbrné nebo černé.

Liniím fotoaparátu dominuje 7,6 cm (3”) dotykový LCD displej, na němž je k dispozici dotykové ovládání prohlížených klipů a snímků.Novinka umožňuje pořizovat statické snímky, aniž byste přerušili právě probíhající natáčení videa.

Bloggie Touch

Snímač Exmor CMOS doplňuje objektiv s maximální clonou F2,8. K dispozici je i nový režim makro umožňující zaostřit na předměty ze vzdálenosti 10 cm. Bloggie Touch také dokáže pořizovat 360°panoramatické video a fotografie – stačí nasadit dodaný adaptér na objektiv. 360° video má nyní dvojnásobné rozlišení oproti předchozí generaci Bloggie, kvalitu videa natočeného za zhoršených světelných podmínek zvyšuje snímač Exmor CMOS. Kromě 360° videa Bloggie Touch obsahuje i funkci „free-style“ natáčení, která umožňuje záznam videa jak v orientaci na šířku, tak na výšku.

I přes své  kompaktní rozměry nabízí Bloggie Touch téměř 4 hodiny záznamu HD videa (1280 x 720/30p) do 8GB interní paměti. (Maximální délka souvislého záznamu: cca 29 minut). Bloggie Touch lze připojit k počítači prostřednictvím výklopného USB portu, který slouží i k nabíjení baterie.

Software Bloggie umožňuje upload na Personal Space, novou internetovou službu Sony pro sdílení obsahu. Po nahrání svých obrázků a videoklipů z fotoaparátu Bloggie emailem pošlete pozvánku s odkazem na svou prezentaci Personal Space. Možnosti prohlížení zaznamenaného obsahu dále rozšiřuje HDMI port, přes který lze Bloggie Touch připojit k HD televizoru.

Dostupnost a ceny

Nový fotoaparát Bloggie Touch MHS-TS20K od Sony bude k dostání od listopadu 2010 za předběžnou cenu 5 870 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?