Hlavní navigace

Byl představen tablet tablet HP ElitePad 900 s Windows 8

4. 10. 2012

Sdílet

Elitepad 900„Mnoho organizací je nuceno obětovat při nákupu počítačové techniky design v zájmu funkčnosti,“ říká Gerwald van der Gijp, ředitel pro segment komerčních produktů divize osobních počítačů společnosti HP pro region EMEA. „V HP ElitePad se snoubí styl a uživatelský komfort, který očekává firemní uživatel, s funkčností, kterou vyžaduje jeho oddělení IT. Zákazník tak skutečně může mít vše v jednom produktu.“

Tablet navržený pro firmy
Díky ergonomickému tvaru, destipalcovému displeji, hmotnosti 0,68 kg a tloušťce 9,2 mm nabízí HP rozumný kompromis mezi velkým displejem a snadnou přenosutelností. Jeho stranový poměr 16:10 je ideální pro práci s firemními aplikacemi. Na výrobu HP ElitePad byly použity stylové a luxusní materiály, jako je například frézovaný hliník a velmi odolné sklo Gorilla Glass 2.

Tablet je osazen mobilními procesory Intel nové generace, podporuje tedy sysém Windows určený pro platformu x86, což zaručí okamžitou podporu stávajících podnikových aplikací. Je optimalizován pro operační systém Windows 8 a podporuje vkládání dat dotykem prstů, elektronickým perem či hlasem.

K tabletu je možné dokoupit pouzdro HP Smart Jacket, které nabízí široké možnosti konektivity, zvyšuje životnost baterie a přidává další funkce, díky nimž lze tablet přizpůsobit pro různé specializované účely:

  • HP ElitePad Productivity Jacket se zabudovanou klávesnicí, porty pro konektivitu, čtečkou SD karet a nastavitelnými úhly sledování displeje.
  • HP ElitePad Expansion Jacket přidává možnosti konektivity přes USB, HDMI a další funkce pro univerzálnější využití v terénu a na cestách. Prodloužená životnost baterie s doplňkovým příslušenstvím HP ElitePad Jacket.
  • HP ElitePad Rugged Jacket zajišťuje zvýšenou ochranu.
  • Dokovací stanice HP ElitePad nabízí možnost připojení klávesnice a monitoru společně se současným dobíjením tabletu a připojením k pevnému Ethernetu. Tablet může být také využit jako pomocný monitor pro současnou práci na dvou monitorech.
  • HP Executive Tablet Pen umožňuje uživateli zapisovat vzkazy a poznámky vlastním rukopisem přímo na displej. Ručně psaný text lze uložit nebo konvertovat na typový text pro využití v dalších aplikacích.


Vlastnosti
Přední kamera s rozlišením 1080p a fotoaparát o 8 MP na zadním díle vybavený bleskem LED umožňují snadnou komunikaci nebo videozáznam v kvalitě HD.
Podpora standardu HP ePrint umožňuje bez instalace ovladačů nejen na pracovišti, ale i ve více než 24 tisících veřejných lokalit – například v hotelech a u poskytovatelů služeb.
Pro podnikové prostředí nabízí tablet široké možnosti zabezpečení a také jednoduchou vzdálenou správu

Dostupnost
Uvedení HP ElitePad 900 do prodeje je plánováno na leden 2013.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?