Hlavní navigace

Canon a HP chtějí tisková kancelářská řešení nabízet společně

15. 9. 2009

Sdílet

Smlouvu o společném prodeji a distribuci nové řady multifunkčních kancelářských zařízení, v rámci které budou obě firmy nabízet multifunkční zařízení Canon a řešení HP pro podnikový tisk a zpracování obrazu, uzavřely firmy Hewlett-Packard a Canon.
Díky podstatně rozšířené nabídce softwaru a služeb s podporou EDS, řízených tiskových služeb od HP a globálního servisu a podpory Canon získají podnikoví zákazníci přístup k údajně nejkomplexnější nabídce v této oblasti a díky které prý mohou dosahovat vyšší efektivity a snižovat náklady.
Tato aliance se týká současných i budoucích produktů od obou společností. Zákazník tak dosáhne větší kompatibility svého strojového parku v rámci celé infrastruktury kancelářských tiskových zařízení.
Canon a HP si dále zpřístupní softwarové produkty pro správu zařízení do partnerské společnosti i dalších dodavatelů, a to včetně Canon imageWARE Enterprise Management Konsole, Canon MEAP, HP Web Jetadmin a HP Open Extensibility Platform. Rozšířené portfolio produktů a služeb bude nabízeno v Severní Americe a v Evropě.
„Očekáváme, že díky nové alianci s HP budeme schopni nabízet všestranná a výkonná multifunkční zařízení Canon většímu počtu zákazníků, uvedl Masaki Nakaoka, managing director a chief executive, Office Imaging Products Operations, Canon. „Jsme přesvědčeni, že tato iniciativa přinese maximální výhody zákazníkům obou společností a současně předznamená další úspěšný rozvoj jak Canonu, tak HP."
„Společnost HP má již řadu let vedoucí postavení na trhu produktů, softwaru, služeb a řešení pro tisk a zpracování obrazu určených velkým organizacím z celého světa, kterým tak umožňuje zvyšovat efektivitu tiskových a obrazových procesů bez snížení spolehlivosti, kvality a profesionálního zpracování dokumentů," poznamenal David Murphy, senior viceprezident, Imaging and Printing Group, HP. „Díky rozšíření našeho partnerství se společností Canon budeme moci zákazníkům nabízet hodnotnější a komplexnější řešení, která jim umožní zvyšovat produktivitu tisku a zpracování obrazu a celkově zlepšit podniková workflow."

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?