Hlavní navigace

Canon odhalil mobilní oboustranný skener imageFORMULA P-150

27. 10. 2009

Sdílet

Canon odhalil mobilní oboustranný A4 skener imageFORMULA P-150

 

Canon imageFORMULA P-150 se dle vyjádření Canonu vyznačuje softwarem, který uživatelům umožňuje připojit se a skenovat dokumenty prakticky na jakéhokoli počítači. Kromě toho nabízí i skenování za použití USB napájení a automatický podavač dokumentů, který pojme až dvacet listů a zajistí tak vytíženost během skenování.

Canon dále tvrdí, že imageFORMULA P-150 s rychlostí skenování až 15-ti stránek za minutu dosahuje při napájení přes USB dvojnásobného výkonu ve srovnání s jeho nejbližšími konkurenty. Jako údajně nejmenší oboustranný A4 skener na trhu se hodí zejména do kanceláře, domů nebo pro uživatele, kteří často cestují.

Tento skener je nástrojem také pro pracovníky, kteří tráví spoustu času na cestách a pravidelně přinášejí zpět do kanceláře velké množství dokumentů. Nákupní smlouvy, kontrakty, faktury, účtenky, fotografie nebo psané zápisky mohou být neskenovány a obratem transportovány do kanceláře.

Zabudovaný software CaptureOnTouch by měl uživatelům umožnit připojit skener k jakémukoli stolnímu nebo přenosnému počítači bez nutnosti instalovat jakékoli ovladače nebo aplikace. Skener dále obsahuje i standardní ovladače ISIS a TWAIN pro integraci s jakýmikoli aplikacemi. Balíček software navíc ještě obsahuje BizCard Reader, který čte a zaznamenává informace na vizitkách. Další výhodou je aplikace Paperport, která slouží k evidenci a výběru


Canon imageFORMULA P-150 bude v Evropě k dostání od 1. listopadu 2009.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?