Hlavní navigace

Nové tiskárny Canon: Pixma MP495 a Pixma MP280

22. 8. 2010

Sdílet

Oba nové modely disponují funkcí tisku fotografií z Full HD videa (Full HD Movie Print Function) a díky dodanému softwaru Easy-PhotoPrint EX umožňují přístup na populární server pro sdílení fotografií Flickr. PIXMA MP495 má navíc integrované Wi-Fi rozhraní, díky němuž je podle vyjádření výrobce k současnému datu nejlevnějším bezdrátovým zařízením na trhu.

Díky funkci tisku fotografií z Full HD videa (Full HD Movie Print Function) mohou uživatelé na zařízeních PIXMA MP495 a PIXMA MP280 tisknout fotografie okamžiků zachycených na Full HD videozáznamech. Technologie zdokonalení snímků z videa (Movie Frame Enhancement) zajistí kvalitu každého snímku tím, že jej automaticky analyzuje a na základě získaných výsledků provede zvýšení rozlišení a snížení úrovně obrazového šumu.

Ve výchozím režimu nastaveném výrobcem PIXMA MP280 vytiskne bezokrajovou fotografii formátu 10 x 15 cm v kvalitě fotolaboratoře přibližně za 43 sekund a pro tisk dokumentů nabízí rychlost tisku ISO ESAT cca 8,4 obr./min v černobílém režimu a cca 4,8 obr./min v barvách. PIXMA MP495 předvádí podobný výkon, když bezokrajovou fotografii formátu 10 x 15 cm vytiskne přibližně za 41 sekund a při tisku dokumentů dosahuje rychlosti ISO ESAT cca 8,8 obr./min černobíle a cca 5,0 obr./min v barvách.


 

Software Easy-WebPrint EX pak nabízí funkce pro tisk webových stránek, kdy uživatelé mohou vybrat, vyjmou a sloučit obsah z různých webových stránek do jednoho dokumentu nebo jej upravit tak, aby se vešel na jednu stránku, či z něj vytvořit brožuru.

PIXMA MP495 a PIXMA MP280 budou v oblasti EMEA v prodeji od září 2010.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?