Hlavní navigace

Canon představuje stylovou fotografickou tiskárnu Selphy CP800

4. 9. 2010

Sdílet

Společnost Canon představila kompaktní fotografickou tiskárnu SELPHY CP800. V sortimentu Canon nahrazuje model SELPHY CP780, oproti kterému nabízí podle výrobce celou řadu vylepšení, menší a stylovější design,  a všestrannější využití. Dodávána bude ve dvou atraktivních verzích – černé a bílé. Novinka může podle Canonu představovat také zajímavou alternativu pro malé podniky, které potřebují tisknout průkazové fotografie či poskytovat služby okamžitého tisku fotografií.

SELPHY CP800 přichází s LCD displejem o úhlopříčce 6,2 cm (2,5"). Uživatelé mohou tisknout přímo z celé řady kompatibilních paměťových karet  i ze zařízení kompatibilních s rozhraním PictBridge, jako jsou např. digitálních fotoaparáty nebo videokamery. SELPHY CP800 může tisknout také z některých USB pamětí  či mobilních telefonů.

SELPHY CP800

Tiskárna SELPHY CP800 je vybavena funkcí Auto Image Optimize (Automatická optimalizace obrazu), která analyzuje tváře, kontrast a jas snímku, a následně provede potřebné korekce. Kromě toho mohou uživatelé použít funkci Smooth Skin (Hladká pleť), která vyhlazuje drobné vady pleti. Pro jemnější vyladění fotografií lze jas upravit také manuálně.

SELPHY CP800 umožňuje tisk fotografií v různém rozvržení. V režimu ID Photo lze tisknout různé běžně používané velikosti průkazových fotografií na jeden list papíru. Shuffle layout (Promíchané rozvržení) rozmístí několik snímků na jednu stránku zajímavým způsobem, takže uživatelé mohou vytvářet různé kompozice ze svých fotografií. Funkce MyColors (Mé barvy) rozšiřuje možnosti kreativity použitím režimů jako Vivid (Živé barvy), Neutral (Neutrální), Sepia (Sépie), Positive Film (Pozitivní film) a Black & White (Černobíle) přímo v tiskárně.

Software SELPHY Photo Print umožňuje uživatelům přidávat rámečky, textové bubliny či kliparty prostřednictvím  rozhraní s hlasovými instrukcemi. SELPHY CP800 nabízí mobilní tisk prostřednictvím volitelného akumulátoru, takže můžete tisknout i na cestách . V případě potřeby lze tiskárnu zajistit bezpečnostním kabelem, jakým je například Kensington lock.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?