Hlavní navigace

Canon s novou inkoustovkou

16. 12. 2020

Sdílet

Tiskárna Canon Pixma TS3450 Series cíli na zákazníky, kteří hledají cenově příznivé řešení, nebo pro zaměstnance pracující z domova, kteří potřebují kvalitní tiskové výstupy. Tiskárna je kompatibilní s inkoustovými náplněmi Fine a Fine XL s vyšší výnosností. Kazety není tedy nutné měnit tak často.

Hybridní inkoustový systém využívající současně inkousty na bázi barviv a inkousty na bázi pigmentu umožňuje dosáhnout lepšího podání barev a ostrého písma. Tiskárna dokáže také tisknout fotografie bez rámečků až do formátu 13 x 18 cm, přičemž fotografie formátu 10 x 15 cm se na fotografický papír vytiskne za 65 sekund.

Tiskárna podporuje připomenutí systému Easy Ink Delivery, který při nízké hladině inkoustů zasílá e-mailová upozornění.

Součástí dodávky je i nástroj Pixma Cloud Link, který je k dispozici v rámci aplikace Canon Print a umožňuje tisknout přes Wi-Fi přímo z Disku Google, Dropboxu a Evernote. Těm, kdo studují nebo vyučují distančně, přijde vhod kompatibilita s aplikací Google Classroom.

Aplikace Canon Print je k dispozici ve verzi pro systémy iOS a Android a umožňuje uživatelům přímo z mobilního zařízení tisknout dokumenty a fotografie a kontrolovat stav tiskárny a připojení. Zároveň je tiskárna Pixma TS3450 kompatibilní se službami hlasového ovládání jako Amazon Alexa a Google Assistant.

Tiskárna bude dostupná od ledna za cenu 1290 korun.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality