Hlavní navigace

České Radiokomunikace spouští vlastní cloudovou službu Smart Cloud

7. 9. 2011

Sdílet

Služba Smart Cloud, která byla dnes představena, má být určena firmám, jejichž cílem je zefektivnit IT infrastrukturu a snížit celkové výdaje na chod společnosti. Zákazník díky této službě získá přístup k moderní IT infrastruktuře bez investičních nákladů a komplexní řešení včetně souvisejících telekomunikačních služeb. Konkrétní ceny za služby ale zveřejněny nebyly.

V rámci platformy Smart Cloud je možné poskytnout nejen virtuální servery optimalizované na míru jednotlivým aplikacím, ale také fyzické oddělené servery pro aplikace bez limitace výkonu, plně integrovatelné do homogenního celku a několik variant výkonných datových úložišť.

U služby Smart Cloud je garantována vysoká úroveň fyzické, technologické a provozní bezpečnosti. Propojení se službami Smart Cloud je realizováno výhradně přes vlastní rozsáhlou páteřní telekomunikační síť Českých Radiokomunikací čímž má být podle provozovatele zajištěna bezpečnost dat nejen co se týká jejich umístění, ale zároveň i v průběhu jejich přenosu.

S ohledem na kombinaci zvolené platformy, použité telekomunikační sítě a nejmodernějších dostupných technologií jsou služby Smart Cloud poskytovány s garantovanou dostupností 99,99 %.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?