Hlavní navigace

T-Mobile Cestovatel: dostupnější roaming nyní ve více zemích

18. 6. 2010

Sdílet

Od 1. července do 31. srpna 2010 bude roamingový balíček dostupný v osmi nových státech. Na Cestovatele se tak zákazníci T-Mobile budou moci nově spolehnout v 21 zemích. Zvýhodnění Cestovatel si tak během léta budou moci zákazníci aktivovat pro své cesty po Itálii, Francii, Portugalsku, Belgii, Lucembursku, Kypru, Rumunsku a Irsku. I nadále bude dostupné ve 13 státech, kde je síť T-Mobile, tedy v Bulharsku, Černé Hoře, Maďarsku, Makedonii, Německu, Nizozemí, Polsku, Rakousku, Řecku, Slovensku, Velká Británii, Chorvatsku a USA.

Výhodou Cestovatele je, že ho lze využít i mimo Evropskou unii, tedy především v turisty vyhledávaném Chorvatsku nebo ve Spojených státech. Účtování ocení nejen příznivci delších příchozích hovorů. Aktivace služby je zdarma, rovněž se neúčtuje žádný měsíční poplatek. Za odchozí telefonáty zákazník zaplatí 4,80 Kč/min + jednorázový sestavovací poplatek 34,80 Kč.

U přijatých se hradí pouze sestavovací poplatek 34,80 Kč, provolané minuty se neplatí. SMS přijde na 5,00 Kč, MMS na 10 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Cestovatel

Cena v Kč s DPH + sestavovací poplatek

Odchozí hovory

4,80 + 34,80

Příchozí hovory

0,00 + 34,80

SMS

5,00

MMS

10,00

Aktivace

zdarma

Měsíční poplatek

zdarma

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?