Hlavní navigace

Check Point rozšíří záběr řešení pro 3D Security

4. 11. 2011

Sdílet

Tato akvizice má rozšířit vizi 3D Security společnosti Check Point a umožnit podnikům vidět bezpečnost jako podnikový proces, který kombinuje bezpečnostní politiku, lidský faktor a nástroje na prosazování bezpečnosti. Kombinace bezpečnosti a GRC řešení umožní zákazníkům řídit celý proces vlastní 3D Security, od firemních cílů, k bezpečnostním politikám a zabezpečení výkonu, pro zachování nepřetržitého komplexního zabezpečení a dodržování předpisů.

Organizace dnes čelí stále většímu počtu průmyslových standardů a nařízení vlád, které vyžadují od vedoucích informačních a bezpečnostních pracovníků implementaci konzistentního bezpečnostního scénáře podle požadavků GRC, a to bez dopadu na kontinuitu podnikání. Při manuálním zavedení je to však téměř nesplnitelný úkol. Akvizice společnosti Dynasec pomůže organizacím urychlit cestu k 3D Security tím, že zákazníkům snadno převede legislativní požadavky do IT bezpečnostních politik, které odpovídají zaměření jejich hlavní obchodní činnosti.

Nabídka společnosti Check Point bude zahrnovat bezpečnostní, obchodní a poradenské služby, spolu s easy2comply Dynasec GRC softwarovým řešením, které poskytuje sadu GRC scénářů s vestavěnými osvědčenými postupy, přizpůsobitelnými pro stovky norem. Řešení Check Point má nabídnout způsob, jak firmám při implementaci stále většího počtu předpisů a norem práci zautomatizovat.

Dynasec je izraelská společnost, která byla založena v roce 2004 a má zákazníky ve více než 20-ti různých zemích v celé řadě různých odvětví, včetně finančních služeb, telekomunikací, státní správy, energetiky a zdravotnictví. Celá transakce by měla být dokončena během příštího měsíce. Podmínky akvizice nebudou zveřejněny.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?