Hlavní navigace

Chránit své soukromí lze speciálními filtry na displeje smartphonů či tabletů

14. 12. 2011

Sdílet

Proto by si každý, kdo pracuje s citlivými informacemi, měl chránit nejen monitor svého přenosného notebooku, ale i displeje mobilních přístrojů, jako je smartphone či tablet.

Vhodnou ochranou proti takovým zvědavcům jsou například privátní filtry, které firma 3M začala na českém trhu nabízet právě i na rozměry displejů chytrých mobilních telefonů iPhone a tabletů iPad.

Fólie cizím lidem zabrání přečtení údajů, protože obraz mobilního přístroje vidí pouze osoba, která s ním pracuje, a to bez jakéhokoliv zkreslení či jiného omezení.

Filtry na iPhone a iPad přitom podle výrobce nijak neomezují dotykovou funkci přístroje a udržují čistý a jasný obraz displeje. Ochranné fólie 3M Natural View  zase zabraňují poškrábání displeje a a zamezí se také dalšímu poškození displeje.

Filtry se jednoduše aplikují i odstraňují, aniž by zanechávali stopy lepidla na displeji. V balení filtrů pro iPady je k dispozici i mikrovláknový hadřík, pomocí kterého snadno očistíte displej před aplikací filtru. Privátní filtry jsou k dispozici v matném horizontálním či vertikálním provedení.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?