Hlavní navigace

Cleverlance zakladá novou firmu pro investiční bankovnictví

27. 6. 2013

Sdílet

Funkčně pokrývá problematiku obchodování s cennými papíry – od přijetí pokynu k obchodu, přes jeho zaslání na burzu (on-line napojení na burzy v ramci CEESEG – Praha, Vídeň, Ljubljan, Budapešť;  Bratislava; případně burzy s obchodním systémem XETRA – např. Burza ve Frankfurtu), settlement, accounting, reporting či custody.

CTS obsahuje i rozhraní na český a  slovenský depozitář cenných papírů, komunikuje prostřednictvím standardních FIX a SWIFT protokolů a má implementovánu širokou škálu dalších rozhraní. Novinkou je řešení pokrývající problematiku depozitáře fondů.

„Naším hlavním cílem i nadále zůstává poskytování vysoce kvalifikovaných služeb v oblasti investičního bankovnictví. Díky samostatnosti získáváme volnost především v budování vlastní značky a marketingu.  Naše nová firemní grafika podtrhuje dynamiku, se kterou se pouštíme na tuzemský i zahraniční trh. K expanzi v našich obchodních aktivitách budeme nadále využívat silného potenciálu skupiny Cleverlance, i potenciál našich partnerů “, říká ke vzniku nové firmy Tomáš Gavlas, její výkonný ředitel a člen představenstva.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?