Hlavní navigace

Cloudové služby pro testování spustila v Česku firma Tieto

12. 11. 2010

Sdílet

Novinka je založena na portfoliu nástrojů pro řízení kvality IBM Rational a poprvé byla spuštěna v loňském roce v Dánsku. Nyní se stává součástí globálního portfolia Test Tool as a Service (TTaaS, Zkušební nástroj jako služba) zmíněného provozovatele.

TTaaS umožňuje společnostem optimalizovat jejich rozpočty na IT díky flexibilnímu modelu úhrady podle využívání, který se přizpůsobí jejich konkrétním nárokům na zkušební nástroje. Také prý zkracuje dobu potřebnou k uvedení na trh a umožňuje společnostem nakupovat licence na software, hardwarovou kapacitu i poradenské služby podle potřeby, čímž umožňuje klientům soustředit se na pouze svou hlavní činnost.

„Z portfolia Test Tool as a Service, prostředku ke snížení nákladů spojených s testováním nových softwarových aplikací, budou mít užitek zákazníci v nejrůznějších odvětvích,“ dodává Sandy Carter, viceprezident IBM pro obchodní partnery v oblasti softwaru. „Využitím řešení pro řízení kvality IBM Rational – spolu se službami cloud technologií společnosti Tieto – mohou chytré firmy přistupovat k těmto zdrojům pouze tehdy, když je potřebují, a soustředit své investice na základní podnikatelské potřeby.“

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?