Hlavní navigace

Co bude k vidění na výstavě CES 2010?

21. 10. 2009

Sdílet

Co nového bude na CES 2010?


Na výstavě se sejde více než 2500 vystavovatelů představujících nejnovější produkty spotřební elektroniky. Program bude tvořit kolem 250 tiskových konferencí od celkem 800 expertů z oboru. Z významných pořadů lze zmínit Digital Health Summit, zabývající se snahami omezit nepříznivý dopad technologie na lidské zdraví; Entertainment Technology @ CES, kde se budou probírat možnosti zobrazování třetího rozměru v domácnostech, mobilní distribuce elektronického obsahu a jiné nadstandardní služby, na kterých budou spolupracovat velká hollywoodská studia a vývojáři spotřební elektroniky, technologie a služeb.

HigherEd TECH představí budoucí možnosti vzdělávání a elektronického studia za pomoci technologie 21. století; MPEGIF Master Class: TV X.0 - Present and Future zase poskytne vhled do nových možností digitálních médií a televize; Mommy Tech poukáže na významný podíl matek coby uživatelů smartphonů, netbooků, digitálních fotoaparátů a automobilových technologií a na produkty věnované právě matkám od rodin; na Tech Policy Summit se sejdou významní představitelé veřejného i soukromého sektoru v diskuzi, jak politika společností ovlivňuje technologické inovace a ekonomický růst; UP NEXT at CES bude zase zajímat všechny, kdo se zabývají možnostmi zpeněžení elektronického obsahu a zábavy.

Asociace CEA ohlásila, že na mezinárodním veletrhu CES 2010 promluví Julius Genachowski, předseda americké Federální komise pro komunikace (FCC). V rozhovoru s Garym Shapirem, prezidentem a hlavním jednatelem CEA se bude zabývat aspekty důležitými pro všechny segmenty technologického průmyslu. Na CESu 2010 také zazní programové prohlášení Carol Bartz, prezidentky a hlavní jednatelky Yahoo! Inc., společnosti zajišťující internetové služby. Důležité prohlášení o budoucím směřování serveru Yahoo! se odehraje ve čtvrtek 7. ledna 2010 v 11:00 v prostorách Hiltonu Las Vegas. Další prohlášení přednesou Steve Ballmer z Microsoftu, Alan Mulally z Fordu, Paul Otellini z Intelu, Olli-Pekka Kallasvuo z Nokie a Zhou Houjan z Hisense.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?