Hlavní navigace

Corel uvádí sadu CorelDRAW Home & Student Suite X5 Edice pro domácnosti a studenty

6. 9. 2010

Sdílet

Sada CorelDRAW Home & Student Suite X5 Edice pro domácnosti a studenty umožňuje instalaci až do 3 počítačů v rámci jedné domácnosti a je nabízena za cenu 99 EUR (2500 Kč). Poskytuje nástroje, které uživatelé potřebují při vytváření návrhů a stránkového zlomu pro domácí i školní projekty.

K dispozici je 1 300 klipartů, 14 návrhových šablon a více než 140 písem OpenType. Nový integrovaný nástroj pro vyhledávání obsahu Corel CONNECT umožňuje hledání obrázků, šablon, písem a grafiky ve vlastním počítači i na vybraných webech. Sada je rovněž vybavena novými fotografickými efekty, kteréumožňují experimentovat s různými styly, jako je např. "Zářivost" zvýrazňující intenzitu barev a "Fotografický filtr" simulující různé filtry fotoaparátu. V neposlední řadě je k dispozici také nový režim zobrazení Pixely a dialogové okno Exportovat pro síť WWW. Součástí je rovněž plnobarevná tištěná příručka Začínáme a dvě hodiny instruktážních videosnímků, které uživatelům usnadní zahájení práce.

CorelDRAW Home & Student Suite X5 Edice pro domácnosti a studenty zahrnuje:

·         CorelDRAW X5: aplikace pro vektorové ilustrace a stránkový zlom
·         Corel PHOTO-PAINT X5: aplikace pro profesionální úpravy obrázků
·         Corel PowerTRACE: nástroj umožňující převádět rastry na upravitelnou vektorovou grafiku
·         Corel CAPTURE: nástroj pro tvorbu snímků obrazovky
·         Corel CONNECT: integrovaný vyhledávací nástroj umožňující vyhledat obrázky, šablony, písma a grafiku
·         PhotoZoom Pro 2:modul plug-in zajišťující zachování kvality fotografií při zvětšování digitálních obrázků v aplikaci Corel PHOTO-PAINT (vyžadována registrace)

Ceny a dostupnost

Sadu CorelDRAW Home & Student Suite X5 Edice pro domácnosti a studenty lze nyní zakoupit za doporučenou maloobchodní cenu 99 EUR včetně DPH (2500 Kč). Verze v krabici jsou k dispozici u špičkových prodejců v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Sada CorelDRAW Home & Student Suite X5 Edice pro domácnosti a studenty je nyní k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, holandštině, italštině, španělštině, brazilské portugalštině, polštině, ruštině a češtině. Tento software je určen pouze pro osobní nekomerční účely.

Další informace o sadě CorelDRAW Graphics Suite X5 naleznete na adrese www.corel.com/coreldraw.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality