Hlavní navigace

Další várka novinek od Apple - dva počítače a myš Magic Mouse

21. 10. 2009

Sdílet

Další várka novinek od Apple - dva počítače a myš Magic Mouse

 

Apple představuje novou řadu iMaců, které jsou vybaveny lesklými podsvícenými LED displeji s úhlopříčkami 21,5 a 27 palců. Dále tato společnost oznámila vylepšení svého MacBooku jednolitým, polykarbonátovým designem obsahujícím displej s technologií LED, skleněný trackpad vybavený ovládáním více prsty (Multi-Touch) a baterií s kapacitou  vhodnou až pro sedmihodinový provoz. Poslední novinkou je bezdrátová myš Magic Mouse, jež využívá revolučního ovládání více prsty.

Nový iMac se pochlubí 21,5’’ displejem s nativním rozlišením 1920x1080 pixelů nebo větším 27’’ displejem s rozlišením 2560x1440 pixelů - oba modely jsou vybaveny technologií IPS sloužící pro zachování konzistence barev i na velkých displejích. iMacy jsou také vybaveny operačním systémem Snow Leopard a také myší Apple Magic Mouse. iMac s procesorem Intel Core 2 Duo s frekvencí začínající na 3,06 GHz bude dostupný prostřednictvím autorizovaných prodejců Apple. iMacy vybavené čtyřjádrovými Core i5 či Core i7 k až dvojnásobnému výkonu budou k dispozici od listopadu 2009.

iMac

Nový MacBook, vybavený novým širokoúhlým podsvíceným LED displejem, trackpadem s technologií Multi-Touch pro ovládání pomocí více prstů a vestavěnou baterií, jež nabízí až sedmihodinový bezdrátový provoz a až 1 000 nabití (trojnásobek výdrže běžných notebookových baterií), se podle Apple hodí pro studenty a nové uživatele počítačů Mac.

MacBook

Nová bezdrátová myš Apple Magic Mouse je vybavena technologií Multi-Touch. Myš má namísto tlačítek, rolovacích koleček a kuliček hladký dotykový povrch k ovládání aplikací. Myš Magic Mouse je vybavená laserovým snímáním povrchu a bezdrátovou technologií přijímající signál. Magic Mouse vyžaduje operační systém Mac OS X Leopard verze 10.5.8 nebo novější.

Apple Magic Mouse

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?