Hlavní navigace

Deduplikaci dat pro menší firmy nabízí nový zálohovací software Acronisu

9. 7. 2009

Sdílet

Verze 10 umožňuje mimo jiné zálohovat a obnovovat jakékoliv servery a pracovní stanice s operačními systémy Microsoft nebo Linux do plně funkčního stavu před jejich selháním. Záloha zahrnuje celý pevný disk včetně operačního systému, jednotlivých aplikací, aktualizací, nastavení a dat. Nové vlastnosti tak umožňují malým, středním a velkým organizacím jednoduše automatizovat procesy zálohování a obnovy ve skutečných a virtuálních prostředích včetně možnosti migrace z fyzického do virtuálního prostředí v jediném řešení.
Backup & Recovery 10 podporuje virtuální prostředí VMware, Microsoft Hyper-V, Citrix Xensource a Parallels. Produkt zahrnuje nového agenta zálohování založeného na hostiteli virtuálního stroje (VM), který umožňuje obnovovat a zálohovat živé VM prostřednictvím VMware ESX a Microsoft Hyper-V API, a to bez instalace klienta do každého VM.
Novinka zahrnuje také centralizovanou správu založenou na politikách pro ditribuované IT systémy a infrastruktury, čímž dokáže šetřit čas i personál. Řešení je možné nasadit až na tisíce strojů. To administrátorům dovoluje snadno navrhovat a spravovat globální strategie zálohování a přizpůsobovat se růstu podniku.
Backup & Recovery 10 podle výrobce poskytuje:
• Úspory nákladů na úložiště a sítě pomocí deduplikace dat
• Centralizovanou správu distribuovaných systémů
• Vylepšenou podporu virtuálních prostředí
• Snadnou instalaci, použití a údržbu pro redukci provozních nákladů

Doporučené ceny produktů se pohybují od 1 568 Kč u samostatné pracovní stanice až do 25 172 Kč pro verzi Advanced serveru, který zahrnuje možnost centralizované správy. Cena doplňku Acronis Backup & Recovery 10 Deduplication se pohybuje v rozsahu od 616 Kč u pracovních stanic až po 5 320 Kč u serverů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?