Hlavní navigace

Delphi Prism 2011 rozšíří možnosti multiplatformního vývoje pro architekturu .Net

1. 6. 2010

Sdílet

Poslední verze Delphi Prism rozšiřuje dosah těch vývojářů v Delphi, kteří potřebují pracovat s nejnovějšími technologiemi Visual Studio 2010 a .Net 4.0, vyvíjet multiplatformní aplikace v prostředí Mac OS X a dokonce vytvářet aplikace pro iPhone, iPod Touch a iPad.

Delphi Prism 2011 slučuje jazykovou skladbu založenou na jazyce Delphi s aspektově orientovaným programováním a vlastnostmi pro paralelní programování, které nejsou dostupné v jiných programovacích jazycích pro architekturu .Net. Poslední verze vývojářům nabízí nově navržené integrované vývojové prostředí (IDE) s vylepšenou použitelností a čitelností kódu, rozšířenými možnostmi editace kódu a zrychleným IDE. V produktu je plně podporována platforma .Net 4.0, takže Delphi Prism 2011 též nabízí vyšší výkon a rozšířené možnosti zabezpečení. Delphi Prism podporuje poslední verze Microsoft Visual Studio a architektury .Net a tím vývojáře udržuje v kontaktu s nejnovějšími technologiemi. Jazyk Delphi Prism je způsobem, jakým mohou vývojáři v Delphi pro Win32 vstoupit do světa vývoje pro .Net.

Delphi Prism 2011 již k dispozici v distribuční síti Embarcadero, v České republice a Slovenské republice. Ještě po nějakou dobu získají Delphi Prism zdarma všichni ti, kteří si zakoupí RAD Studio 2010. Produkt Delphi Prism 2011 též bude dostupný jako součást Embarcadero All-Access XE, plánované heterogenní sady nástrojů obsahující veškeré nástroje Embarcadero v rámci jediné licence; navíc s možností spouštění jednotlivých nástrojů na vyžádání (bez předchozí instalace).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?