Hlavní navigace

Digitální přehrávač Netgear EVA9150 vstoupil do prodeje

14. 5. 2009

Sdílet

Digitální přehrávač Netgear Digital Entertainer Elite EVA 9150Netgear uvádí na trh Digital Entertainer Elite EVA 9150 - jedná se o přehrávač umožňující uživatelům přehrávat digitální multimediální obsah prostřednictvím domácí sítě přímo na jejich HD systému. EVA9150 je řešením pro  milovníky zábavy, neboť dokáže díky bezdrátové technologii přenášet nejnovější video a audio záznamy rovnou na televizní obrazovku.

K dispozici je zde integrovaný 500GB pevný disk, který mohou uživatelé snadno vyměnit za disk vyšší kapacity. Uživatelé mohou na svých televizorech přehrávat digitální videa v Blu-Ray kvalitě až 1080p, stejně jako prohlížet digitální fotografie ve velkém rozlišení, poslouchat MP3 skladby či sledovat televizní vysílání zaznamenané v počítači nebo na síťovém úložišti. Mohou rovněž pracovat s internetovým obsahem, jako např. multimediálními soubory umístěnými na serveru YouTube či Flickr, internetovými rádii, RSS kanály nebo videoklipy z jakýchkoli webových stránek. NETGEAR EVA9150 automaticky vyhledá všechny soubory digitálních médií v domácí síti a uspořádá je do přehledné knihovny.

Digital Entertainer Elite EVA9150 funguje současně s počítači s operačními systémy Windows, Mac či Linux i Networked Attached Storage (NAS) zařízeními. Audio i video výkon je zajištěn čipem Sigma Designs 8635. NETGEAR EVA9150 se dvěma USB porty rovněž nabízí možnost přístupu k obsahu USB flash disků, digitálních fotoaparátů, MP3 přehrávačů či dalších paměťových zařízení s rozhraním USB.

Přehrávač EVA9150 je vybaven také technologií Push ‘N’ Connect, díky níž lze přístroj spárovat s jinými bezdrátovými zařízeními vybavenými funkcí Wi-Fi Protected Setup (WPS). Zcela tak odpadá nutnost pamatovat si  bezpečnostní hesla.

NETGEAR EVA9150 dokáže pracovat bez omezení v celé domácnosti. Díky funkci „Follow Me“ lze bez problémů pozastavit přehrávání videa v jedné místnosti a obnovit jej v jiné, při použití módu „Party Mode“ lze zase synchronizovat přehrávání hudby do všech audio systémů v domácnosti. Přístroj podporuje rovněž „ekologické“ funkce, mimo jiné napájení s optimalizovaným řízením spotřeby či automatické vypnutí po nastavené době nečinnosti.

NETGEAR Digital Entertainer Elite EVA9150 je již v prodeji prostřednictvím autorizovaných obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 13 800 Kč vč. DPH. Více informací o produktu lze najít na webu www.netgear.com.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?