Hlavní navigace

Zhodnocení rizikovosti síťových prvků nabízí Dimension Data

31. 5. 2009

Sdílet

Novinka slouží nejen k identifikaci jednotlivých síťových prvků a jejich konfigurací, ale také k poznání bezpečnostních rizik a servisních nedostatků a zároveň prý účinně pomáhá při plánování dalšího rozvoje podnikové síťové infrastruktury.
„Díky naší službě má zákazník možnost dokonalým způsobem poznat svoji síť. Výstupem služby je katalog všech používaných Cisco zařízení, identifikace komponent ve stavu end-of-sale a end-of-support, analýza konfigurací, bezpečnostních rizik, verzí IOS a stavu softwarových aktualizací. Majitel sítě se může snáze rozhodovat v oblasti budoucích investic, což přináší z dlouhodobého hlediska i významnou finanční úsporu," říká Jindřich Rädisch, Country Manager Dimension Data Czech Republic.
„Osvědčené postupy na bázi best practices z řady implementací v mnoha zemích světa nabízíme od května 2009 i tuzemským zákazníkům. Na základě výsledné zprávy pak připravujeme technická a obchodní řešení šitá klientovi přímo na míru," dodává Jindřich Rädisch.
V České republice se Secure Network Infrastructure Assessment (SNIA) nabízí v několika verzích, a sice ve variantách SNIA Express, SNIA Full a SNIA Compliance.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality