Hlavní navigace

Distribuci firemního softwaru usnadní bezplatný AppWave od Embarcadera

7. 12. 2011

Sdílet

AppWave podle dodavatele uživatelům poskytuje okamžitý přístup k více než 250 aplikacím pro PC dostupným též zdarma, jakými jsou například OpenOffice, Adobe  Acrobat Reader, 7Zip, FileZilla a další. Uživatelé AppWave též mají možnost přidat do prostředí vlastní, interně vyvinuté programy nebo běžný komerční software, jakým je například řada Adobe Creative Suite nebo Microsoft Visio.

S AppWave získají přístup k těmto programům na vyžádání, možnost správy veškerých licencí a dokonalý přehled o využívání software, který již je organizace vlastní.

"AppWave zcela mění práci se software pro PC tím, že obchodním uživatelům poskytuje okamžitý přístup k softwarovým nástrojům, které potřebují pro svou práci, a to přesně tehdy, kdy je potřebují", řekl pan Michael Swindell, starší viceprezident pro marketing a produkty u společnosti Embarcadero. "AppWave je vlastně samoobsluhou, ve které uživatelé v organizacích mohou objevit nebo vyhledat aplikace pro PC a okamžitě je spustit, aniž by docházelo k prodlevám nebo procesním potížím."

"S trendem pokračujícího přechodu informačních technologií do spotřební oblasti potřebuje software pro PC opravdu modernizovat. Spotřebitelé si již zvykli okamžitě řešit problémy spojené s mobilními aplikacemi takříkajíc 'za běhu', ale obchodní uživatelé stále bojují s vyhledáváním a spouštěním toho správného software pro PC, který bude vhodný pro jejich potřeby. AppWave je modernizačním nástrojem, jenž pomůže uživatelům najít a spustit ten správný software tehdy, kdy jej potřebují."

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?