Hlavní navigace

Dostupnost softwaru Creative Suite 6 oznámilo Adobe

11. 5. 2012

Sdílet

Adobe Creative Future 2012

Ode dneška je k dispozici také Creative Cloud, novinka ve způsobu poskytování nástrojů a služeb pro kreativce na celém světě. Tento produkt, postavený na bázi předplatného, představuje centrum pro vytváření, sdílení a šíření kreativních děl a je soustředěn právě kolem softwaru Creative Suite 6.

 

 

Ke klíčovým vylepšením napříč produktovou řadou CS6 podle výrobce patří:

  • Nová úroveň výkonu u nástrojů využívajících Mercury Graphics, který umožňuje uživatelům dosáhnout téměř okamžité výsledky při použití základních nástrojů pro úpravy.
  • Vylepšené uživatelské rozhraní, které výrazně zjednodušuje pracovní postupy, takže se uživatelé mohou soustředit na tvorbu obsahu a dosáhnout výsledků rychleji.
  • Nové schopnosti zefektivňující tvorbu citlivě reagujícího obsahu, který zajišťuje, že webové stránky a aplikace vypadají skvěle prakticky na všech velikostech obrazovky a na všech zařízeních.

 

Členství v Creative Cloud přináší:

  • Přístup ke stažení a instalaci všech aplikací CS6, novému HTML5 desktop produktu Adobe Muse 1.0, Adobe Edge Preview a rozsáhlou integraci s Adobe Touch Apps.
  • Snadné ukládání a sdílení obsahu napříč desktopovými a mobilními zařízeními a cloudem.
  • Integrované publikování a hosting webových stránek.
  • Zdroj, který poskytuje předplatitelům vždy aktuální produkty a služby.

Adobe nadále nabízí ke koupi 14 samostatných produktů CS6, stejně jako sady Creative Suite 6 Design & Web Premium (1 846,80 EUR), Creative Suite 6 Design Standard (1 258,80 EUR), Creative Suite 6 Production Premium (2 278,80 EUR) a Creative Suite 6 Master Collection (2 518,80 EUR). Ceny jsou uvedeny s DPH.

Ceny za členství v Creative Cloud pro jednotlivce činí 59,03 EUR za měsíc při roční smlouvě a 88,55 EUR za měsíc bez roční smlouvy. K dispozici je rovněž zvláštní zaváděcí nabídka ceny 36,89 EUR za měsíc pro jednotlivce z řad uživatelů CS3, CS4, CS5 a CS5.5.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?