Hlavní navigace

Epson chce inkoustem nahradit laser

13. 3. 2020

Sdílet

Vysokorychlostní inkoustové tiskárny WorkForce Enterprise WF-C20600 a WF-C20750 se statickou liniovou hlavou nabízejí rychlost tisku 60 a 75 stran za minutu. Cílí na trh středně velkých podniků a do běžného kancelářského prostředí.

„Podle očekávání, že v příštích pěti letech budou byznysové inkoustové tiskárny tvořit 40 % trhu s komerčním tiskem, podnikáme kroky k upevnění pozice jedničky na trhu,“ říká Martin Lucký, Pre/Post Sales Specialist společnosti Epson. „Tyto nové produkty uspokojí poptávku po udržitelném, vysokorychlostním tiskovém řešení pro středně velké podniky s požadavky na tisk přibližně 8 000 stránek za měsíc.“

Společnost Epson rovněž uvedla ultra-vysokorychlostní multifunkční tiskárnu WorkForce Enterprise WF-C21000 s rychlostí tisku 100 str./min., která pokrývá vyšší požadavky na objem tisku. WF-C21000 se může pochlubit nižší spotřebou energie a nižšími emisemi CO2, čímž splňuje požadavky na udržitelnost.

Všechny nové produkty povětšinou nevyžadují zásahy uživatele při provozu. Inkousty s vysokou kapacitou totiž vytisknou až 100 000 stránek černobíle nebo 50 000 barevně bez nutnosti doplňování, což ve výsledku snížuje požadavky na spotřební materiál a prostojů produktů souvisejících s jeho výměnou. Nabízejí také řadu bezpečnostních prvků a volitelné finišery s možností stohování, sešívání, děrování a skládání. Software Epson Remote Service (ERS) usnadňuje správu zařízení pomocí vzdálené diagnostiky, čímž se snižují požadavky na servis v místě, kde je tiskárna umístěna.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?