Hlavní navigace

ERP iScala od Epicoru nově nabízí zdokonalenou mobilní funkcionalitu

16. 2. 2011

Sdílet

Novinkou jsou i tři moduly, které vylepšují podnikové procesy a přináší vyšší transparentnost jednotlivých zakázek: Účtování rozpoznaných výnosů z projektů a smluv, Rozšířená kontrola úvěru zákazníka a Nástroj pro kontrolu obchodních transakcí.

Prvně jmenovaný je navržen pro zákazníky využívající moduly Správa smluv a Řízení projektů a určuje podmínky, za jakých dojde k vyčíslení příjmů a výdajů. Modul Rozšířená kontrola úvěru zákazníka uvádí několik zdokonalených funkcí, které umožňují organizacím definovat pravidla pro ověřování a schvalování úvěru. Nástroj pro kontrolu obchodních transakcí (BTCE) zahrnuje novou sadu funkcí umožňujících zákazníkům řídit konkrétní podnikové transakce nebo podnikové události v rámci procesů řízení prodeje, nákupu a služeb. Rozšířená podpora správy licencí (LC) například umožňuje společnostem řídit, kdy, proč, v jakém množství, od koho a komu lze prodat nebo koupit konkrétní produkty nebo suroviny.

„Prostřednictvím nových funkcí, jako je zrychlené zádavání objednávek přes šablony, integrace mobilních servisních služeb či fakturace na základě událostí v modulu Správa smluv, pomáhá toto výkonné řešení podnikům dosáhnout vyšší efektivity práce, a tím i zodpovědně plnit poptávky v době zotavování ekonomiky,“ říká Matt Muldoon, viceprezident produktového marketingu společnosti Epicor.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?