Hlavní navigace

Eset vydal aplikaci pro Apple iPhone: Threat Center

2. 9. 2010

Sdílet

Ve světě, kde jsou kybernetické útoky stále dokonalejší a sofistikovanější, je čím dál tím více důležité, aby byla veřejnost vyzbrojena potřebnými informacemi, jak se proti těmto hrozbám bránit. Aplikace proto umožňuje uživatelům v reálném čase lokalizovat webové hrozby sestavené podle dat z  virové laboratoře ESET v Bratislavě, kde se nachází globální centrála společnosti. Aplikace je k dispozici v anglickém jazyce, a to zdarma.

 Aplikace obsahuje kromě jiného tyto funkce:

Bezpečnostní tipy: Tipy a manuály z virové laboratoře ESET o tom, jak se chránit při vyhledávaní na webu, při využívání sociálních sítí, internetbankingu či elektronických obchodů.

Mapa největších hrozeb: Globální mapa hrozeb zobrazuje největší ohniska webových hrozeb –zobrazují se tam geografické regiony s největším počtem zaznamenaných infekcí.

Informace o nejnovějších nebezpečích: ESET průběžně informuje o nejnovějších hrozbách.

Podcast: Přístup k rozhlasovým diskuzím (v anglickém jazyce) odborníků z ESET a oboru jako takového o trendech v IT bezpečnosti.

Integrace se sociálními sítěmi a webovými aplikacemi: Přes aplikaci v iPhonu má uživatel přístup k blogu ESET, stránce na Facebooku, videím na YouTube a k Twitteru, kde najde zprávy a analýzy.

ESET Threat Center lze bezplatně stáhnout v obchodě Apple iTunes.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?