Hlavní navigace

Evropským netbookem pro období 2009-2010 se stal Eee PC 1008 HA Seashell

29. 8. 2009

Sdílet

Eee PC 1008 HA Seashell evropským netbookem roku

Odborníky del jejich prohlášení zaujalo, že Eee PC lze „velmi snadno přenášet", „je vybaven jedním z největších displejů s LED podsvícením ve své kategorii" a navíc „jej pohání procesor Intel Atom N280, který je v dané oblasti nejlepší volbou". EISA své hodnocení uzavřela vyzdvižením předností, které Eee PC 1008HA nabízí. Kompletní recenzi naleznete na webových stránkách www.eisa.eu/awards/mobile.

„Myslím, že se nám u modelu Eee PC 1008HA Seashell podařilo dosáhnout rovnováhy mezi funkčností a krásou. Ocenění EISA za Evropský netbook 2009-2010 je dokladem toho, že se náš vývoj ubíral správným směrem," říká Samson Hu, viceprezident obchodní jednotky Eee společnosti ASUS.

Ocenění EISA

Každoroční udělování ocenění asociace EISA je prestižní událostí, která upozorňuje na nejlepší elektronická zařízení dostupná na evropském trhu. Ocenění asociace EISA, která sestává z 50 speciálních zájmových časopisů v 19 evropských zemích, se udělují novým produktům, které „kombinují nejmodernější technologie, nejžádanější funkce, dokonalý design, nejlepší ergonomii a samozřejmě za vynaložené peníze nabízejí také co největší hodnotu."* Ocenění EISA jsou nezávislá na komerčních vlivech a vyznačují se náročným procesem hodnocení - produkty jsou nominovány výhradně redaktory časopisů, které jsou členy asociace EISA.

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality