Hlavní navigace

Firemní tiskárny s podporou NFC a polymerového toneru má Samsung

13. 8. 2014

Sdílet

Tiskárny ProXpress C2620/2670 jsou vybavené NFC technologií, otevřenou platformou XOA-Web (eXtensible Open Architecture), funkcí RECP (Rendering Engine for Clean Page) a polymerizovaným tonerem – to vše umožňuje třeba snadnější mobilní tisk ve vysoké kvalitě s rychlostí 26 listů za minutu.

Díky NFC lze propojit mobilní zařízení jednoduchým přiložením k tiskárně. Kromě toho NFC usnadňuje registraci uživatele ke službě Google Cloud Print.

Dotykový displej s úhlopříčkou 4,3 palce poskytuje přístup k předem nainstalovaným řešením a operacím prostřednictvím inteligentního uživatelského rozhraní (Smart UI).

Tiskárny C2620/2670 jsou také kompatibilní s otevřenou platformou Samsung XOA Web. Umožňují přístup k softwarovým řešením od nezávislých dodavatelů, což usnadňuje přizpůsobení zařízení pro potřeby každého konkrétního zákazníka.

Například díky řešení followMe od Ringdale mohou uživatelé odesílat dokumenty do tiskárny z pracovní stanice, mobilních telefonů nebo tabletů. Úloha bude vytištěna na jakékoliv zapnuté tiskárně.

Speciálně pro IT správce umožňují nové tiskárny ProXpress C2620/2670 diagnostiku a odstranění tiskových chyb pomocí smartphonu. Chytrý telefon spárovaný prostřednictvím NFC s tiskárnou stačí jen přiložit k LCD displeji tiskárny, která odešle informace o svém aktuálním stavu a případném problému.

V telefonu se pak správci zobrazí nejen konkétní popis chyby, ale i instruktážní videa a tipy, jak celou situaci vyřešit.

Vysokou kvalitu barev nových tiskáren zajišťuje technologie ReCP společně  s polymerizovaným tonerem. ReCP zaručuje jasný a ostrý obraz díky technologii automatického vylepšení kvality textu, okrajů dokumentu a barev.

Polymerizovaný toner prý zlepšuje nejen kvalitu vytištěných barev, ale také dodává efekt lesku díky kruhovým částicím. Ve srovnání s tradičním tonerem má navíc o 35 % nižší emise oxidu uhličitého.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?