Hlavní navigace

Flexibilitu datových sítí včetně pokročilé podpory virtualizace vylepší nové produkty od HP

13. 10. 2011

Sdílet

Pro standardní síťovou infrastrukturu je charakteristický nedostatek flexibility, ta je však dnes nezbytná pro lepší podporu virtualizovaných infrastruktur, pro maximální šířku pásma vyžadované náročnými multimediálními aplikacemi či pro škálovatelnost související s narůstajícím počtem připojených mobilních zařízení.

Nová řešení HP nabízejí vylepšenou podporu virtualizace i multimediálních a mobilních aplikací uvnitř firem při snadné migraci na novější internetové protokoly, 10Gb ethernetové (GbE) síťové standardy a virtualizované služby napříč jednotlivými pobočkami. Jde o tato řešení:

  • FlexFabric pro datová centra zahrnuje nový 10GbE HP 5900 rackový přepínač a aktualizovanou verzi modelů série HP 12500, které uživatelům nabízejí zvýšení rychlosti komunikace mezi servery až o 80 %.
  • FlexCampus založený na nových stohovatelných přepínačích HP 3800 poskytuje až o 450 % vyšší výkon a novou referenční architekturu pro kampusy. Sjednocuje kabelové a bezdrátové sítě, aby zajistil maximální mobilitu a plynulý běh náročných multimediálních aplikací.
  • Rozšířené portfolio nových virtualizovaných servisních modulů FlexBranch s technologií VMware a Citrix pomáhá urychlit poskytování jednotlivých aplikací pobočkám a přitom ušetřit 21 % provozních nákladů.
  • FlexManagement s integrovaným filtrováním přístupů z mobilních sítí (NAC, Network Access Control) v rámci produktu HP Intelligent Management Center 5.1 sjednocuje firemní politiku přístupu k mobilním zařízením a zároveň chrání IT infrastrukturu před mobilními hrozbami.
Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?