Hlavní navigace

GameStar: Jak vypadá 3D verze CoD: Black Ops?

12. 10. 2010

Sdílet

Jak vypadá 3D verze CoD: Black Ops?Pro srovnání s konkurenční Medal of Honor se pokusíme článek vést podobnou formou, jako naše nedávné preview zmiňovaného titulu, a nebude to nikterak těžké, poskládání misí v demoverzi a jejich záměry jsou si totiž vcelku podobné. Activision nicméně předvedli část kampaně, v níž je 3D efekt nejvíce znatelný: začínali jsme v kůži pilota SR-71 Blackbird, který měl za úkol navigovat pěší jednotky na sovětském území. V jednom bodě jsme se nicméně z ovládání pilota přesunuli do člena pěšáků, přičemž celý efekt přibližování k zemi byl mnohonásoben 3D technologií. To samé fungovalo i naopak, když se pohled zase vracel zpět do kokpitu.

V další části mise jsme si mohli prohlédnout skutečně krásnou grafiku při slaňování hory k sovětské základně, kdy sehrála důležitou roli právě zase vizualizace třetí dimenze. Pro mnohé jedince trpící závratí rozhodně nebude potěšující pohled na stovky metrů prázdnoty pod nimi, ještě když manuálně ovládají směr a rychlost lezení. To dodalo situaci správný kopanec, efekt a emoce, kdy jsme každou sekundou byli blíže či dále smrti.

Jak vypadá 3D verze CoD: Black Ops?

 

 

 

 

 

Druhá mise takřka vůbec nebyla obohacena 3D, zato své vlastní šťávy měla opravdu dostatek. Byla zasazena do metropole Kowloon v Hong Kongu, kde dva členové black ops (z toho jeden hráč) mučili rusky znějícího chlapíka. Když jim zadržený neodpovídal, muži mu do pusy nacpali rozbité sklo a ubalili mu pár ran na čelist.

Kompletní článek naleznete na spřízněném serveru GameStar:

http://gamestar.cz/preview/jak-vypada-3d-verze-cod-black-ops-11629

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?