Hlavní navigace

Google Glass budou kompletně předělány

8. 2. 2015

Sdílet

V průběhu ledna Google oznámil, že jeho high-tech brýle již dále nebudou vyvíjeny v rámci "inkubátoru" Google X, nýbrž se osamostatní do vlastní divize. Mohlo by se zdát, že se tak vývoj Glass posunul správným směrem. Podle nových informací New York Times je to však úplně naopak.

NYT s odkazem na nejmenované zdroje uvedl, že se Glass neodprostily z Google X ani tak proto, že už by byly hotové, ale proto, že jejich vývoj začne prakticky od začátku pod dohledem Tonyho Fadella. Podle NYT několik na sobě nezávislých zdrojů potvrdilo, že Fadell bude chtít Glass zcela předělat. Nejmenovaný Fadellův poradce pak uvedl, že se již tentokrát nedočkáme žádného veřejného experimentování - Fadell je totiž produktový expert, který nevydá nic do té doby, než to bude perfektní.


Fadell v prohlášení pro Times pouze obecně uvedl, že inženýři se díky předchozím veřejným experimentům naučili, jak se na zařízení dívají koncoví uživatelé a firmy a dodal, že je poctěn možností spolupracovat s módní guru Ivy Rossovou. Ta povede vývoj Glass na každodenní bázi a bude odpovědná přímo Fadellovi. S veřejným testováním Glass přišel spoluzakladatel Googlu Sergey Brin.

 

Zdroj: Techspot

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?