Hlavní navigace

Gopas získal certifikaci AATC pro školení Apple

5. 10. 2009

Sdílet

Gopas získal exkluzivně certifikaci AATC pro školení Apple

 

Počítačová škola Gopas, která se stala autorizovaným tréninkovým centrem Apple, připravila tři základní kurzy. Ti, kteří se chtějí seznámit s operačním systémem Mac OS X, naučit se jeho základy, práci s okny či konfigurovat uživatelské účty a spravovat soubory, mohou využít jednodenního kurzu Základy Mac OS X. Tří a čtyřdenní kurzy zaměřené na podporu uživatelů operačního systému Leopard a správu či údržbu sítí využijí ti, kteří potřebují proniknout do problematiky Apple hlouběji. V brzké době plánuje vypsat kurzy na oblíbenou aplikaci Final Cut Pro či vývoj aplikací pro iPhone.

Základy Mac OS X

Jednodenní kurz je určen všem, kteří se chtějí seznámit s operačním systémem Mac OS X. Vyučují se zde základy operačního systému, práce s okny a aplikacemi, přizpůsobení systému vlastním požadavkům, konfigurace uživatelských účtů a správa souborů. Kurz slouží též jako příprava pro další technické kurzy.

Mac OS X Support Essentials v10.5

Třídenní kurz zaměřený především na správu systému a řešení problémů. Nabízí získání přehledu o funkcionalitě Mac OS X, a informace o tom, jak podporovat uživatele operačního systému Leopard. Kurz je kombinací přednášek a samostatných cvičení, aby co simuloval situace, které nastanou při praktickém používání systému Mac OS X.

Mac OS X Server Essentials v10.5

Na tomto čtyřdenním kurzu se vyučují základní dovednosti potřebné k implementaci, správě a údržbě sítí, které využívají Mac OS X Server. Výuka zahrnuje informace o tom, jak server nainstalovat a nakonfigurovat, ovládat síťové služby, jako je sdílení souborů, identifikace uživatelů a nastavení jejich práv či tisk. Kurz je opět kombinací přednášek a samostatných cvičení.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?