Hlavní navigace

IP HD kamery pro náročná dohledová centra představil Axis

18. 5. 2009

Sdílet

Kamery jsou díky zjednodušené instalaci, vylepšenému asistentovi ostření nebo funkcím vzdáleného zaostřování a tzv. pixel counteru vhodným řešením pro případy, kde je vyžadován výkonný videodohled.
„Řada kamer P13 v sobě integruje koncept přesného řízení clony, což umožňuje zvýšení kontrastu, čistoty, rozlišení a dosažení lepší hloubky ostrosti, což znamená megapixelové nebo HD video v sestavách uvnitř i vně budov," řekl Erik Frännlid, ředitel pro Product Management v Axis Communications. „Tato nová řada rovněž podporuje funkce vzdáleného zaostřování v kombinaci s funkcí pixel counter, digitální PTZ a streamování více pohledů, což z ní činí ideální řešení pro zajištění lokalit, jako jsou vládní budovy, obchody, letiště, vlaková nádraží a podzemní dráhy."
Model P1343 pracuje v rozlišení SVGA, P1344 podporuje rozlišení jednomegapixelové a HDTV 720p a P1346 dokonce s třímegapixelovým rozlišením a HDTV 1080p - vše v souladu s normami SMPTE pro rozlišení, barevné podání a snímkovou frekvenci. Tento model rovněž podporuje vícenásobné streamování, které umožňuje současný přenos samostatných pohledů z kamery, například celkového pohledu a přiblížených detailních částí snímané scény.
Síťové kamery P13 navíc podporují obousměrný přenos audia s vyšší kvalitou zvuku, videointeligenci (detekce pohybu, zvuku a pokusů o poškození kamery). Flexibilita z hlediska ukládání obrazu a šířky pásma je u řady síťových kamer P13 zvýšena podporou volitelných paměťových karet SD/SDHC, které umožňují lokální ukládání záznamů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?