Hlavní navigace

Honor aktualizuje hodinky Magic Watch 2 a ukázal limitovanou sérii

19. 6. 2020

Sdílet

Aktualizace hodinek dává čerstvě na výběr 85 sportů a indoorových nebo outdoorových fitness aktivit, díky kterým může uživatel lépe sledovat své sportovní aktivity.

V základní výbavě podporovaly chytré hodinky MagicWatch 2 osm outdoorových aktivit (např. běhání, chůze, turistika, cyklistika, venkovní plavání, triathlon) a sedm indoorových aktivit (třeba běhání, plavání, trénink, veslování). Kromě 15 fitness režimů nabízí chytré hodinky taky 13 profesionálních běžeckých kurzů od začátečníka po profesionála. Ty mají nejen začátečníkům pomoci zlepšit běžecké výkony, protože nabízí chytrého trenéra, který v reálném čase poskytuje rady na zlepšení výkonu.

Nová aktualizace rozšiřuje nabídku na 85 tréninkových režimů a pokrývá šest různých kategorií sportů: extrémní, volnočasové, fitness, vodní, míčové hry nebo zimní sporty. Od tance po parkour, horolezectví až po jógu, balet nebo box. Díky tomu se rozšiřují možnosti detailního monitoringu a tréninku, přesněji se měří spálené kalorie či se dá lépe naplánovat trénink třeba na celý týden.

Kromě toho Honor také ukázal několik málo kusů hodinek v limitované edici s designem od českých mladých umělců. Osloveni byli tři a vítězný návrh vybrala komunita fanoušků značky na sociálních sítí. Pro značku to není nic nového, v minulosti už tak to spolupracovala i s jinými umělci jako Mauriziem Cattelanem, Jacky Tsai, Georgem Greavesem, Wang DongLingem nebo Giovanni Ozzolou. Mimochodem, o hodinku můžete právě soutěžit na instagramovém účtu Honoru.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?