Hlavní navigace

HP EliteBook - nová řada notebooků pro profesionály

24. 6. 2012

Sdílet

Řada Z220 nabízí cenově nejdostupnější pracovní stanice od HP. Počítače jsou osazeny procesory Intel Core a Intel Xeon, grafikou NVIDIA a AMD a čtyřmi integrovanými porty USB 3.0. Pracovní stanice Z220 je dostupná v maximálně rozšiřitelné verzi Convertible Mini-Tower (CMT), nebo v kompaktním provedení Small Form Factor (SFF), které je o 65 % menší.

Stolní i mobilní pracovní stanice mají ISV certifikaci optimální konfigurace od nezávislých dodavatelů programového vybavení pro různá odvětví – od vývoje produktů přes média až po zábavní průmysl.

 Pracovní stanice HP Z220 jsou podle HP konstruovány pro dlouhodobý výkon v plném zatížení. Obě verze Z220 nabízejí několik volitelných konfigurací, včetně podpory pro grafické karty PCIe Gen3 další generace, které teprve přijdou na trh.

 

Řada notebooků HP EliteBook w-series je osazena procesory Intel Core i7 čtyř- nebo dvoujádrovými procesory i7 nebo i5 a nabízejí až 32 GB systémové paměti.

Notebooky HP EliteBook w-series mají splňovat i estetické nároky profesionálních uživatelů - díky šasi z hořčíku a hliníku, paprskovitě leštěnému krytu, na kterém nejsou patrné otisky prstů, skleněnému touchpadu a kloubům z hliníkové slitiny. Notebooky této modelové řady rovněž splňují vojenský standard MIL-STD-810G, který dokládá jejich odolnost proti prachu, vibracím, nárazům, pádu, vysokým a nízkým teplotám i tepelným šokům.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?