Hlavní navigace

HP - tři nové inkoustové tiskárny OfficeJet slibují úsporu nákladů

5. 6. 2009

Sdílet

HP - tři nové inkoustové tiskárny OfficeJetSpolečnost HP představila nové tiskárny HP Officejet 6000 a HP Officejet 7000 plus nové multifunkční zařízení HP Officejet 8500 Pro. Tyto produkty jsou určeny především pro uživatele pracující z domova, živnostníky a drobné podnikatele, kterým nabízejí v technologii HP Scalable Printing (škálovatelný tisk) a výhody barevného tisku při nákladech na stránku až o 40 % nižších (deklarováno výrobcem) než u laserových tiskáren a současně také s nižší spotřebou energie.


HP Officejet 6000 a HP Officejet Pro 8500


HP Officejet 6000 nabízí cenově přijatelný tisk srovnatelný s laserovým tiskem s rychlostí až sedm stran za minutu černobíle a šest stran za minutu barevně po vytištění první stránky. HP Officejet Pro 8500 potom nabízí kvalitu tisku srovnatelnou s laserovými tiskárnami při rychlosti až patnáct stran za minutu černobíle a až jedenáct stran za minutu barevně.

HP


HP Officejet 7000


Velkoformátová tiskárna HP Officejet 7000 nabízí užitnou hodnotu živnostníkům a drobným podnikatelům, kteří potřebují  barevný tisk fotografií a dokumentů. Pokročilé funkce včetně tisku bez okrajů a tisku na formát A3+ umožňují  tisk vhodný např. k produkci profesionálních marketingových materiálů jako jsou různé brožury, letáky, prezentace a pohlednice. Rychlost tisku činí až 33 str./min. černobíle nebo 32 str./min barevně.


Tiskárny HP Officejet 6000, HP Officejet Pro 8500 a tiskárny Officejet 7000 jsou kompatibilní s novými inkoustovými kazetami HP 920/920XL Officejet, které obsahují pigmentové inkousty a inkousty na bázi barviva speciálního složení navržené pro součinnost s papíry využívajícími technologie ColorLok technology. Výsledkem jsou dokumenty  s dlouhou životností, které odolají i dešti, či rozlité vodě a nerozmazávají se při použití zvýrazňovačů.


Tiskárny pracují se čtyřmi inkoustovými kazetami. Uživatelé si mohou vybrat buďto standardní inkousty nebo zvýhodněný balíček obsahující černou inkoustovou kazetu a tři samostatné kazety s barvami azurová, purpurová a žlutá.

 

Ceny a dostupnost


Předpokládaná maloobchodní cena tiskárny HP Officejet 6000 je 99 eur. Tato tiskárna bude v regionu EMEA v prodeji od června 2009.


Předpokládaná maloobchodní cena tiskárny HP Officejet Pro 8500 je 249 eur. Tato tiskárna bude v regionu EMEA v prodeji od června 2009.


Předpokládaná maloobchodní cena tiskárny velkoformátové tiskárny HP Officejet 7000 je 249 eur. Tato tiskárna bude v regionu EMEA v prodeji od srpna 2009.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?