Hlavní navigace

HP ukazuje nové tiskárny HP OfficeJet Pro

7. 5. 2019

Sdílet

Výrobce do tiskáren implementoval řadu chytrých technologií, které mají šetřit čas i peníze. Součástí hardwaru tak jsou Smart Tasks, které by měly odstranit zbytečné kroky při opakovaných úlohách, což je první mobilní řešení v této třídě, které automatizuje skenovací úlohy.

Uživateli pomůže organizovat dokumenty o 50 % rychleji a umožní automatický oboustranný tisk a pokročilé skenování do cloudu, emailu i jinam jenom na poklepání, a dokonce i tvorbu editovatelných, prohledávatelných dokumentů na telefonu nebo tiskárně. Tisknout, skenovat a kopírovat půjde přímo z telefonu prostřednictvím mobilní aplikace HP Smart.

Jak je u HP poslední dobou zvykem, hodně sází na bezpečnost, takže podle výrobce hardware nabídne nejlepší zabezpečení ve své třídě, které pomůže ochránit soukromí a udržet si kontrolu nad vybaveínm. Bezproblémové připojení zaručí Wi-Fi se schopností samoopravy, díky které se tiskárna po výpadku Wi-Fi sama opětovně připojí do sítě a připraví k použití.

Nový hardware je navržen tak, aby minimalizoval použití elektrické energie, papír pochází ze zodpovědných zdrojů a inkoustové kazety se snadno recyklují.

Řada 9000 je vyrobena z recyklovaných tiskáren a další elektroniky – více než 10 % hmotnosti použitého plastu.

HP představilo také nejnovější portfolio laserových tiskáren včetně řad HP Laser, HP Laser MFP, HP Color Laser a HP Color Laser MFP, nejmenší barevné laserové tiskárny ve své třídě na světě. Tiskárny HP Laser 100, HP Laser MFP 130, HP Color Laser 150 a HP Color Laser MFP 170 budou v České republice dostupné od 1. července.

Řada HP OfficeJet Pro 9000 (modely 9013 a 9023) bude již od května dostupná u partnerů HP, od 4 499 Kč.

Model HP OfficeJet Pro 8013 bude k dostání u partnerů HP od července za cenu od 2 499 Kč, HP OfficeJet Pro 8023 o měsíc dříve od 2 999 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?