Hlavní navigace

HP uvádí PC Desktop Elite pro firemní nasazení

5. 12. 2009

Sdílet

HP uvádí PC Desktop Elite pro firemní nasazení


Novinka HP Compaq 8000 Elite Business Desktop PC umožňuje vzdálenou správu IT zdrojů s širokou škálou nastavení a bezpečnostních prvků. Další vlastnosti produktu jsou zaměřeny především na maximální využití energetického zdroje a úsporu nákladů.

 

HP Compaq 8000 Elite Business Desktop PC

Stable Image Platform Program (SIPP) od Intelu uživatelům umožňuje identifikovat a implementovat standardizované a stabilní platformy obrazů disku, které usnadňují IT oddělením plánování, nasazení a správu s garantovanou dostupností procesoru minimálně 15 měsíců.

Kromě toho program poskytuje proaktivní oznámení změny produktu, takže zákazníci mohou být upozorněni na změny systému nebo verze až 60 dní předem, což dle výrobce minimalizuje dobu nedostupnosti systému. Zákazníci také mohou rozšířit možnosti správy a omezit prostoje pomocí funkcí pro bezpečné PC a správu životního cyklu, včetně Intel Core 2 procesorů s technologií Intel vPro pro snáze spravovatelné firemní počítače.

Drive Encryption pro HP ProtectTools kóduje informace na pevném disku, takže se stává nečitelným pro neoprávněnou osobou. K dispozici je sada HP ProtectTools Security Software Suite, která obsahuje vestavěné bezpečnostní prvky, možnosti omezující čtení/zápis nebo odstraňovač souborů.

HP Compaq 8000 Elite obsahuje softwarovou aplikaci HP Power Manager v2.0, která ovládá spotřebu energie a slučuje několik nastavení funkcí výkonu do jednoho nástroje. Jedním kliknutím mohou podniky sledovat nastavení spotřeby energie počítače a úrovně využití, což má pomoci spravovat náklady na spotřebovávanou energii.

HP Compaq 8000 Elite Business Desktop PC

HP Compaq 8000 Elite využívá čipovou sadu Intel Q45 Express s integrovanou grafickou kartou GMA 4500, nabízí možnost výběru mezi procesory Intel Core 2 Duo a Core 2 Quad, podporu pro DDR3 paměti a operační systém Microsoft Windows 7. Systém nabízí rozšiřitelnost až na dva pevné disky o celkové velikosti 1 tTB, volitelné čtečky paměťových karet a SD slot pro Ultra-Slim Desktop.

Pro vyšší flexibilitu nabízí HP Compaq 8000 Elite i integrovanou grafickou kartu Intel GMA 4500 s nativní podporou dvou monitorů a až dvěma sloty rozhraní PCI Express x16 pro snadnou instalaci více grafických karet s podporou čtyř monitorů. HP Compaq 8000 Elite k dispozici ve třech velikostech, včetně Ultra-Slim Desktop a Small Form Factor pro podniky vyžadující úsporu místa, dále pak konvertibilní minitower pro široké možnosti rozšíření.

Doporučená koncová cena za HP Compaq 8000 Elite Business Desktop PC bude od 7790 Kč a dostupný na českém trhu bude od 10. prosince 2009.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?